Jestem pasjonatką kosmetyki komplementarnej, a moją przygodę z pielęgnacją rozpoczęłam ponad 25 lat temu. Podczas tego czasu miałam przyjemność dzielić się swoją wiedzą podczas szkoleń w Europie i USA. Uwielbiam przekazywać tajniki pielęgnacji skóry, w jaki sposób kosmetyki oraz suplementacja potrafią odmienić nasz wygląd.

Moja praca to szkolenia różnych grup zawodowych, takich jak managerowie, kosmetolodzy i lekarze medycyny estetycznej. Dodatkowo, zajmuję się specjalistycznym doradztwem dla klinik medycyny estetycznej i gabinetów kosmetycznych. Jednak to rozmowa i praca z indywidualną klientką dostarcza mi najwięcej radości i satysfakcji.

Wierzę, że skóra to nasz osobisty ekran, dlatego zachęcam do komplementarnej pielęgnacji. Opracowałam narzędzia, takie jak „Katalog Zabiegów”, „ABC dobrej suplementacji” i „ABC dobrej pielęgnacji”, które zdobyły uznanie w wielu krajach. Znajdziemy tam proste i sprawdzone wskazówki pomagające kobietom na całym świecie dbać o swoją skórę zgodnie z zasadą „Beauty Aging”.

Nieustannie rozwijam się, aby sprostać oczekiwaniom współczesnych kobiet, które poszukują naturalnych składników w pielęgnacji i makijażu. Dlatego stworzyłam własną markę makijażową ALOE LOLA, która w krótkim czasie zdobyła uznanie wielu kobiet na całym świecie dzięki wysokiej zawartości aloesu w każdym produkcie.